.

.

niedziela, 21 czerwca 2026

NASZA IZBA TRADYCJI DOŁĄCZYŁA DO SIECI "OPOLSKICH IZB DZIEDZICTWA WSI"

 W piątek 19 czerwca 2026 roku blisko 30 nowych izb tradycji dołączyło do sieci „Opolskie Izby Dziedzictwa Wsi”.

Naszą gminę dumnie reprezentują izby tradycji z: Rozmierzy, Grodziska i Kadłuba.

My również mieliśmy zaszczyt przedstawić naszą Izbę tradycji z Rozmierzy na tak szerokim forum

To wielki zaszczyt być w gronie miejscowości, które w tak szczególny i konkretny sposób dbają o pamiątki, wspomnienia i lokalne dziedzictwo budujące charakter naszych małych ojczyzn.